Najnowsze pozycje: Wyjedź za pracą do Pilzna i zyskaj bezpłatny hotel z opłaconymi obiadami w fabryce!Zarabiaj u lidera branży w produkcji i rozwoju foteli samochodowych.Rozpocznij pracę przy produkcji tłumików i zyskaj umowę o pracę na czas nieokreślony od zaraz!

+48 537 601 610 Skontaktuj się z nami

Operator wózka widłowego

job position image
Data, od: od zaraz
Rodzaj pracy: TPP
Wynagrodzenie: 24 000 CZK brutto
Miejscowość: Prostějov, Czechy
contact-person

Skontaktuj się z nami

Kamila Jędrzejak
Polska
Tel: +48 537 601 610

Jestem zainteresowany

Zarabiaj jako operator wózka widłowego u jednego z największych producentów plastikowych komponentów na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującego się w wytwarzaniu zewnętrznych i wewnętrznych plasikowych części. Skorzystaj z wielu korzyści, które niesie ta praca; benefity, możliwość rozwoju swoich kompetencji oraz możliwości awansu.

Opis stanowiska pracy:

  • Przyjmowanie nowego towaru i jego kontrola
  • Wprowadzanie dostawy do systemu Baan
  • Wprowadzenie towaru na magazyn oraz zapezpieczenie systemu FIFO we wszystkich częściach magazynu
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy, dobra organizacja pracy,
  • Kontakt się z przełożonym w przypadku braków w dostawie
  • Współpraca w ramach realizacji inwentaryzacji na magazynach
  • Przestrzeganie zasad BHP przy pracy z wózkiem widłowym i materiałami

Wymagania:

  • Minimalne wykształcenie – podstawowe
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie min. 1 rok
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Lojalne podejście do pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie 10 minut pieszo od hali produkcyjnej w historycznym mieście Prościejów,
  • Możliwość pobrania zaliczek po 5 przepracowanych zmianach
  • Klimatyzowane oraz czyste, bezgłośne hale
  • Bony żywnościowe o wartośći 80 CZK
  • Narzędzia i ubrania do pracy
  • Dodatki za nocki, weekend oraz nadgodziny
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail

Nasze korzyści

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast

Daj nam znać o sobie

Jesteś zainteresowany ofertami pracy? Skontaktujemy się z Tobą
Zostaw nam swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.