Najnowsze pozycje: Praca bez doświadczenia w motoryzacji? Tak! Zdobądź posadę u niemieckiego pracodawcy już dziś!Szukasz pracy na magazynie? Japoński pracodawca oferuje pracę na magazynie przy produkcji klimatyzatorów.Szukasz pracy? Interesuje Cię praca z nowoczesnymi technologiami w przemyśle elektrotechnicznym? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!Szukasz świetnej pracy bez doświadczenia? Rozpocznij karierę w przemyśle motoryzacyjnym już teraz!

+48537605409 Skontaktuj się z nami

Pracownik produkcji

job position image
Data, od: Od zaraz
Rodzaj pracy: Umowa
Wynagrodzenie: 2600 zł netto
Miejscowość: Liberec, Czechy
contact-person

Skontaktuj się z nami

Kamila Jędrzejak
Polska
Tel: +48 531 269 733

Jestem zainteresowany

Świetna oferta pracy dla wszystkich! Japońska firma z siedzibą w Libercu (CZ) oferuje nowe stanowiska pracy. Rozpocznij swoją karierę z nami i poznaj wszystkie korzyści, które oferuje praca w branży motoryzacyjnej. Zaciekawiło Cię? A wiesz, że nie wymagamy doświadczenia?

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa półautomatycznych maszyn i narzędzi na produkcji,
  • Montaż i kontrola jakości produktów.

Oferujemy:

  • Zarobki 2600 zł netto/mies,
  • Bezpłatny transport i zakwaterowanie,
  • Tygodniowe zaliczki,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość pracy od zaraz,
  • Możliwość pracy nawet bez doświadczenia,
  • Atrakcyjny pakiet premiowy.

Chcesz zyskać nową pracę jeszcze dziś? Nie masz się nad czym zastanawiać, pracuj w Czechach i poznaj wszystkie korzyści płynące z nowej pracy! Dzwoń 665 777 031, 537 605 409

FacebookLinkedInTwitterPrintEmail

Nasze korzyści

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ

Daj nam znać o sobie

Jesteś zainteresowany ofertami pracy? Skontaktujemy się z Tobą
Zostaw nam swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.