Najnowsze pozycje: Praca bez doświadczenia w motoryzacji? Tak! Zdobądź posadę u niemieckiego pracodawcy już dziś!Szukasz pracy na magazynie? Japoński pracodawca oferuje pracę na magazynie przy produkcji klimatyzatorów.Tester oprogramowania i sprzętu WANTED! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego się nauczysz!Szukasz pracy? Interesuje Cię praca z nowoczesnymi technologiami w przemyśle elektrotechnicznym? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!Szukasz świetnej pracy bez doświadczenia? Rozpocznij karierę w przemyśle motoryzacyjnym już teraz!Interesujesz się elektroniką? Zdobądź doświadczenie jako elektromonter i rozpocznij swoją karierę w branży!

+48537605409 Skontaktuj się z nami

Czym jest Express Praca?

Express Praca jest portalem agencji pracy Express People.

  • Nasza agencja pracy zapewnia pracę przede wszystkim w przemyśle, na produkcji oraz w logistyce.
  • Na portalu znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy, którymi dysponuje nasza firma.
  • Znajdziesz tu tylko oferty pracy dotyczące firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu gwarantujemy, że wszystkie oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne.
  • Każda oferta jest zawsze dokładnie sprawdzona przez doświadczonego rekrutera, któremu została ona powierzona. W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą, przybliży ofertę i zaprosi Cię na spotkanie. W razie potrzeby bedzie mógł przedstawić bardziej odpowiednią do Twoich kwalifikacji i oczekiwań ofertę pracy.
express praca

O agencji pracy Express People

  • Jesteśmy na rynku od 1998
  • Od tego czasu zapewniliśmy pracę ponad 35 000 osób
  • Działamy na terenie czterech Państw - Słowacji, Czeskiej Republiki, Polski, Rumunii oraz Serbii.
  • Pośredniczymy w poszukiwaniu pracy za granicąí
  • Oferujemy pracę stałą, tymczasową oraz sezonową

Jesteśmy bliżej Ciebie

Znajdziesz nas w 3 miastach w Polsce, 2 w Czechach, w 5 na Słowacji, w Rumunii oraz w Serbii.

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie

Nasza rola nie kończy się w momencie, kiedy podejmiesz pracę. Kontynuujemy nasze wsparcie oraz opiekę również po rozpoczęciu zatrudnienia. W miejscu pracy, ale także poza nim znajdziesz naszego koordynatora, który, w razie potrzeby, pozostaje w 24-godzinnej dyspozycji.

Nasz sukces to wykwalifikowani, lojalni oraz zadowoleni pracownicy.