Najnowsze pozycje: Wyjedź za pracą do Pilzna i zyskaj bezpłatny hotel z opłaconymi obiadami w fabryce!Rozpocznij pracę przy produkcji tłumików i zyskaj umowę o pracę na czas nieokreślony od zaraz!

+48 537 601 610 Skontaktuj się z nami

Dlaczego Express Praca?

Express Praca jest portalem agencji pracy Express People. To miejsce, gdzie znajdziesz te najbardziej aktualne oferty pracy w przemyśle, na produkcji i w logistyce. Zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zapewniamy stałe, regularne wynagrodzenie.

Podstawowym czynnikiem motywującym ludzi do pracy jest zarobek. U nas możesz, po przyuczeniu, zwiększyć swoje podstawowe wynagrodzenie, korzystając z możliwości uzyskania bonusów oraz pracowania w nadgodzinach, a w razie potrzeby możesz skorzystać z zaliczek jeszcze przed wypłatą wynagrodzenia.

Z nami możesz rozpocząć pracę natychmiast.

Proces poszukiwań nowej pracy zwykle jest długotrwały. Ale nie u nas. Express praca oznacza realną możliwość rozpoczęcia pracy w przeciągu kilku dni.

Mamy stabilne miejsce pracy dla Ciebie.

Regularna praca oznacza regularny zarobek. Regularne wynagrodzenie zapewnia pewność i bezpieczeństwo. W związku z tym oferujemy przede wszystkim pracę długoterminową.

Zapewniamy przejazd oraz zakwaterowanie.

Jeżeli dojeżdżasz do miejsca pracy z innej miejscowości, postaramy się zapewnić Ci przejazd, a także możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.

Zapewniamy bezpłatne szkolenie.

Na wiele stanowisk nie wymagamy żadnego doświadczenia. Bezpłatnie przeszkolimy Cię i przygotujemy do pracy. Także w trakcie zatrudnienia zapewniamy szereg treningów i szkoleń. Jeżeli chcesz pracować, my postaramy się o to, żebyś mógł to robić dobrze.

Zapewniamy pracę solidnym pracownikom.

Oferujemy wiele miejsc pracy w międzynarodowych firmach z branży produkcyjnej oraz automotive, które są dziś na szczycie i w dalszym ciągu szybko się rozwijają.

Zgłoś się do nas, a zadbamy o Ciebie.

Szukamy dla Ciebie pracy zgodnej z Twoimi preferencjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami. Nasza rola jednak nie kończy się wyłącznie na tym, że zapewnimy Ci pracę. Nasi wewnętrzni koordynatorzy pozostają w ciągłej dyspozycji zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim, aby skutecznie pomóc pracownikowi w rozwiązywaniu bieżących problemów.